Botanistii
Cu aplicația este mai ușor
Adăugați produse în coș pentru a vedea aici un rezumat al comenzii.
695,60 Lei
993,72 Lei
Solo 441 face parte din gama de pulverizatoare cu baterie litiu-ion. Este robust si usor de purtat, cu o baterie reincarcabila cu litiu-ion care ofera pana la cinci ore de functionare continua si se poate reincarca in doar doua ore.
Bateria este compacta, inlocuibila si usor accesibila din exterior. Pulverizatorul ofera un confort ergonomic si are un rezervor si baza cu forma anatomica, similar cu coloana vertebrala umana. Rezervorul prezinta protectie UV, avand capacitate de 16 litri, o presiune de 2.5 bari si un debit de pulverizare cuprins intre 0.6 - 1.6 litri pe minut. Forma acestuia favorizeaza golirea volumului de solutie.
Gura de umplere are o deschidere cu diametrul de 12.4 cm si capac cu inchidere rapida. Filtrul interior poate fi detasat cu usurinta. Pulverizatorul este prevazut cu maner, pentru a usura transportul atunci cand nu este purtat in spate. Baza stabila asigura un suport bun, chiar si pe suprafete denivelate. Tija de pulverizare poate fi atasata intr-un suport integrat in baza pulverizatorului, contribuind astfel la protejarea duzei de murdarie sau lovituri.
Pulverizatorul poate fi utilizat impreuna cu duzele care se conformeaza standardului ISO.
Specificatii:
Alimentare | Baterie Lithiu-Ion |
Voltaj / Capacitate | 11.1 V / 2.5 A |
Incarcator | Inclus |
Capacitate rezervor | 16 litri |
Furtun de pulverizare | 1.3 metri lungime, captusit cu fibra textila |
Tija de pulverizare | Plastic, 50 cm |
Duza | Ajustabila, universala, cu con |
Debit de pulverizare | 0.6 - 1.16 L / min |
Presiune | 2.5 bar |
Volum maxim de pulverizare cu o singura incarcare |
Pana la 190 L |
Timp de operare | Aproximativ 170 min |
Timp de incarcare | Aproximativ 120 min |
Greutate | 3.7 Kg |
Produsul se livreaza cu duza ajustabila, universala, de tip con, tija de pulverizare din plastic, de 50 cm si incarcator.
Producator | Solo |
---|---|
Modalitate de ambalare | 1 bucata |
Valabilitate (ani) | N/A |
Formulare | plastic |
Tip unealta | pulverizator de spate |
Portabilitate | de spate |
Culoare | alba, rosu |
Capacitate Rezervor | 16 litri |
Sursa energie | Baterie |
Te încurajăm să-ți exprimi opiniile pentru a îmbunătăți experiența tuturor utilizatorilor.
Am o părere
|
NOTĂ
BOTANIȘTII |
4,8
|
- detalii clare despre produse si utilizarea lor, fara contradictii
- informtii pretioase in legatura cu ce nu mai este omologat sus nu se mai gaseste in listele distribuitorilor
ionut t
Inca nu am apucat sa folosesc prosdusele comandate dar am participat la o prezentare de produse, iar mostrele pe care le-am primit erau conforme cu prezentarea ...teoretica ! Deci,..... recomand !
Aura C
Aș începe prin a vă mulțumi pentru tot ajutorul pe care mi l-ați oferit de-a lungul timpului, și de care mă bucur în continuare, acela de a-mi păstra și menține plantele cât mai sănătoase. De asemenea, ori de câte ori am ocazia le spun prietenilor și colegilor, celor care sunt pasionați de plante, de minunile pe care voi le faceți de fiecare dată când vine vorba de sănătatea plantelor. Nu mai spun de produse, care sunt senzaționale, concepute în așa fel încât plantele își recapătă vigoarea. Mulțumim că existați, datorită vouă, noi și plăntuțele noastre dragi suntem mai fericiți.
Cornelia C
Este prima comanda pe care o efectuez la Botanistii. Dupa cum este structurat site-ul, cred ca si actiunile pentru livrare vor fi la acelasi nivel. Voi transmite o evaluare despre magazin imediat ce voi primi comanda. Deocamdata, multumesc.
Vera S
Cel mai complet site, unde afli nu doar ce boala are planta ta, dar si ce tratament trebuie sa ii aplici.
Simplu si rapid, nici nu trebuie sa te pricepi la gradinarit, trebuie doar sa iti iubesti plantele suficient cat sa iti dai seama daca sufera.
De restul se ocupa Botanistii :)
Bogdan B
Livratea prompta, din pacate, cred ca nu am identificat bine problema, asadar nu ma pot pronunta asupra calitatii produsului. Se pare ca gardul meu viu era invadat de omizi care l-au decimat complet, nu avea vreo boala, asa cum am screzut. I-am dat foc...:) Produsele poate imi vor folosi alta data!
Gabi Mioara M
Foarte bine gandit site-ul, un blog util in care gasesti multe informatii despre daunatori si boli care vine la pachet cu un magazin online din care poti sa si cumperi produsele pentru combaterea acestora.
Porancea R
Da, as recomanda.Produsele sunt de buna calitate, site-ul functioneaza bine, informatiile adecvate iar personalul este bine pregatit. Respect
Ioana-Emilia T
Da! Foarte prompti si raspund tuturor intrebarilor, poate si cele mai evidente! Multumesc frumos! Recomand cu mare drag!
Flavia P
Ma bucur sa vad profesionalism in magazinul dvs. Da, am sa-l recomand mai departe prietenmilor ci celor interesati. Va multumesc!
Bogdan M
|
Descarcă aplicația Botaniștii |
Susținem |
Informații Companie |
Copyright 2016-2025 PestControl Expert
|